Witaj użytkowniku!

Podstawowe informacje

Tutaj możesz sprawdzić wyniki badań online. Każdy plik jest podpisany cyfrowo, w związku z czym stanowią one pełnoprawną dokumentację medyczną!

Do zalogowania w systemie potrzebne będą: numer identyfikacyjny pacjenta oraz hasło.

Panel logowania

  • ID Użytkownika
  • Hasło
Zapomniałeś hasła?

Nie posiadasz ID Użytkownika?!

Aby uzyskąc unikalny numery identyfikacyjny pacjenta należy udać się do siedziby laboratorium lub dowolnego punktu poboru i wypełnić stosowny formularz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer (32) 262 84 91 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Historia firmy

Rys historyczny

Rok 2000 – rok przełomowy dla naszego laboratorium. Po licznych dyskusjach publicznych dostaliśmy zielone światło – prywatyzacja. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Diagnostyki Medycznej s.c. został powołany do życia dnia 1 września 2000 r. na bazie restrukturyzacji Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Górniczej.

Nowy czas dla laboratorium

Rozpoczął się nowy okres dla naszego laboratorium. Nowe wyzwanie: ,,Chodzi o to, by człowiek robił ochoczo to, Co robić musi, by tego, co robić musi nie robił tylko dlatego, że musi, by w robieniu tego co musi znalazł upodobanie i dzięki temu pracę swą usprawnił wielokrotnie, okazując lojalność w oddaniu się jej.” Słowa te oddają w pełni to czemu musieliśmy sprostać. Musieliśmy usprawnić cały nasz system zarządzania tak, aby gwarantował nam istnienie na rynku, nie na rok, ale na wiele lat.

Co zrobiliśmy przez te lata? (2000 - 2012)

  • Stworzyliśmy przyjazne środowisko w punktach pobrań materiału biologicznego,
  • Pomoc personelu medycznego,
  • Poszerzyliśmy ofertę z zakresu badań podstawowych oraz specjalistycznych (szerzej w dziale oferta),
  • Zwiększyliśmy zatrudnienie o 30%,
  • Wyposażyliśmy laboratorium w najnowocześniejszą aparaturę medyczną światowych liderów w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej.
  • Wprowadziliśmy system informatyczny ( FILAB ), porządkujący weryfikację danych od zlecenia do wyniku.
  • Wprowadziliśmy system kontroli jakości oparty na normie ISO 9001 : 2008

Czy osiągneliśmy sukces?

Tak, dzięki naszym klientom, zaangażowaniu personelu stworzyliśmy usługę laboratoryjną na najwyższym poziomie jakości. Jesteśmy gotowi na dalsze zmiany, wobec rosnących wymagań. Pragniemy wprowadzić diagnostykę laboratoryjną na jeszcze wyższy poziom zapewniający profesjonalną opiekę medyczną.